Fitness dla kobiet

Gymnasion - z myślą o płci pięknej - stworzył sieć klubów ,,Fitness dla kobiet”. Idea opiera się na stworzeniu komfortowych warunków do ćwiczeń i dbałości o rozwój kobiety w kameralnej, intymnej atmosferze.

Zajęcia dla kobiet

Żaden z klubów nie przypomina typowego miejsca do ćwiczeń. To z jednej strony kameralne i przytulne, z drugiej przestronne i eleganckie sale do ćwiczeń. Wszystkie miejsca urządzone są w jasnych, stonowanych kolorach - ciepłych brązach i beżach - każde jednak ma własny, indywidualny styl. Fitness dla kobiet oferuje szeroką gamę zajęć, która zaspokoi zarówno ruchowe jak i duchowe potrzeby kobiet.

Celem stworzonej oferty jest utrafienie w gusta kobiet aktywnych, dążących do poprawy swojej sylwetki (TBC, ABT, BS, PŁASKI BRZUCH) czy też amatorek dynamicznych, tanecznych form ćwiczeń (STEP, LATIN JAZZ, FUNKY JAZZ, TANIEC BRZUCHA, SEXI CLASS), ale również zaspokojenie potrzeb pań pragnących się zrelaksować i wyciszyć (PILATES, STRETCHING, JOGA, FIT BALL).
W niektórych klubach znajdują siłownie wyposażone w urządzenia, które najlepiej kształtują kobiecą sylwetkę, w tym sekcje kardio. Dodatkowym ułatwieniem dla ćwiczących mam jest opieka nad dziećmi, którą oferują wybrane z klubów sieci. Gymnasiony dla kobiet chcą towarzyszyć paniom również podczas ciąży oraz wczesnego macierzyństwa. Właśnie z myślą o przyszłych oraz młodych mamach opracowane zostały specjalne programy ćwiczeń:

  • Forma w ciąży, to gimnastyka dla pań spodziewających się dziecka
  • Aktywna mama, ćwiczenia dla mam z niemowlakami. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów w klubach kobiecych.

Gymnasiony dla kobiet to również miejsca, gdzie oprócz regularnych zajęć odbywają się cyklicznie tzw. "babskie imprezy" w formie warsztatów tańca i innych ciekawych form ruchu. Dają one możliwość nie tylko zapoznania się z nowościami ale też integrują uczestniczki warsztatów i stwarzają możliwości do nawiązania kontaktów.

Zapraszamy!

Gymnasion Fitness dla kobiet:

 

 
 
 
 
 
 
 
TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć
w naszej Polityce prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
X Zamknij